Získajte originálne náhradné diely Husqvarna.
| TC 65 | 2027 | |
|---|---|
|
|
| Primárny prevod | 23:75 |
| Prevodovka | 6-stupňová |
| Chladenie | Kvapalina |
| Prevodový pomer | 14:48 |
| Štartér | Kickstarter |
| Zdvih | 40.8 mm |
| Vŕtanie | 45 mm |
| Spojka | Viaclamelová mokrého DS spojka s hydraulickým ovládaním Formula |
| Objem motora | 64.9 cm³ |
| Konštrukcia motora | 1-valcový, 2-taktný |
| Typ vstrekovania | Mikuni VM 24 |
| Hmotnosť suchá | 54.3 kg |
| Objem nádrže | 4.5 l |
| Rázvor kolies | 1142 mm |
| Priemer predného disku | 198 mm |
| Priemer zadného disku | 180 mm |
| Predná brzda | brzdový kotúč |
| Zadná brzda | brzdový kotúč |
| Reťaz | 420 |
| Rám | Centrálny rúrkový rám s dvojitým kolískovým profilom |
| Predné odpruženie | XACT 43 WP Upside-Down fork, Ø 43 mm |
| Výška svetla | 259 mm |
| Riadidlá | Hliníkové Ø 28/22/18 mm |
| Zadné odpruženie | XACT WP mono shock |
| Výška sedadla | 730 mm |
| Výfuk | Hliníkový |
| Uhol hlavy riadenia | 64.5 ° |
| Rám podsedlovka | Oceľ / Polyamid vystužený sklenenými vláknami |
| Zdvih odpruženia vpredu | 215 mm |
| Zdvih odpruženia vzadu | 253.5 mm |
| Rozmer pneumatík | 60/100; 80/100 |
| Rozmer kolies | 1.60 x 14"; 1.60 x 12" |
| Typ kolies | Vypletané kolesá s hliníkovými ráfikmi |
| Cena | 6 079€ |
| Detailné informácie | Všetky informácie |
| Odobrať z porovnávania | Odobrať |
Zobrazené vozidlá sa môžu v niektorých detailoch líšiť od sériových modelov. Niektoré ilustrácie obsahujú voliteľnú výbavu, ktorá je dostupná za príplatok. Všetky informácie týkajúce sa rozsahu dodávky, vzhľadu, služieb, rozmerov a hmotností sú nezáväzné a môžu obsahovať chyby spôsobené napríklad nastavením, v tlači alebo preklepom; tieto informácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Upozorňujeme, že špecifikácie modelov sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.
V prípade povrchových úprav môže dôjsť k farebným odchýlkam v dôsledku bežných výrobných procesov.
Uvedené hodnoty spotreby paliva sa vzťahujú na stav vozidiel v sériovej výbave, v čase ich dodania z výroby.
Získajte originálne náhradné diely Husqvarna.
| Pondelok | 08:00 - 16:00 |
| Utorok | 08:00 - 16:00 |
| Streda | 08:00 - 16:00 |
| Štvrtok | 08:00 - 16:00 |
| Piatok | 08:00 - 16:00 |
| Sobota | zatvorené |
| Nedeľa | zatvorené |