Získajte originálne náhradné diely Husqvarna.
| TC 50 | 2025 | |
|---|---|
|
|
| Prevodovka | jednostupňová, automatická |
| Chladenie | Kvapalina |
| Štartér | Kickstarter |
| Zdvih | 40.7 mm |
| Vŕtanie | 39.5 mm |
| Spojka | Odstredivá spojka (nastaviteľná) |
| Objem motora | 49.9 cm³ |
| Riadiaca jednotka | Seletra 2p D36 |
| Konštrukcia motora | 1-valcový, 2-taktný |
| Typ vstrekovania | Dell'Orto PHBG 19 BS |
| Hmotnosť suchá | 42.5 kg |
| Objem nádrže | 2.3 l |
| Rázvor kolies | 1026 mm |
| Priemer predného disku | 160 mm |
| Priemer zadného disku | 160 mm |
| Predná brzda | brzdový kotúč |
| Zadná brzda | brzdový kotúč |
| Reťaz | 415, bezokrúžková |
| Rám | Rám z chróm-molybdénovej ocele s centrálnou rúrkou |
| Predné odpruženie | XACT 35 WP Upside-Down fork, Ø 35 mm |
| Výška svetla | 233 mm |
| Riadidlá | Hliník Ø 28/22/18 mm |
| Zadné odpruženie | XACT WP mono shock |
| Výška sedadla | 653 mm |
| Výfuk | Hliníkový |
| Uhol hlavy riadenia | 66 ° |
| Rám podsedlovka | Oceľ |
| Zdvih odpruženia vpredu | 200 mm |
| Zdvih odpruženia vzadu | 190 mm |
| Typ kolies | Vypletané kolesá s hliníkovými ráfikmi |
| Cena | 4 920€ |
| Detailné informácie | Všetky informácie |
| Odobrať z porovnávania | Odobrať |
Zobrazené vozidlá sa môžu v niektorých detailoch líšiť od sériových modelov. Niektoré ilustrácie obsahujú voliteľnú výbavu, ktorá je dostupná za príplatok. Všetky informácie týkajúce sa rozsahu dodávky, vzhľadu, služieb, rozmerov a hmotností sú nezáväzné a môžu obsahovať chyby spôsobené napríklad nastavením, v tlači alebo preklepom; tieto informácie sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia. Upozorňujeme, že špecifikácie modelov sa môžu líšiť v závislosti od krajiny.
V prípade povrchových úprav môže dôjsť k farebným odchýlkam v dôsledku bežných výrobných procesov.
Uvedené hodnoty spotreby paliva sa vzťahujú na stav vozidiel v sériovej výbave, v čase ich dodania z výroby.
Získajte originálne náhradné diely Husqvarna.
| Pondelok | 08:00 - 16:00 |
| Utorok | 08:00 - 16:00 |
| Streda | 08:00 - 16:00 |
| Štvrtok | 08:00 - 16:00 |
| Piatok | 08:00 - 16:00 |
| Sobota | zatvorené |
| Nedeľa | zatvorené |